ABOUT کارشناسی خودرو در محل

About کارشناسی خودرو در محل

About کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

اگر خودرویی که می‌خرید آپشن‌دار باشد و یا هر تجهیزات جانبی خاصی داشته باشد، کارشناس خودرو به فراخور نوع اتوموبیل، صحت عملکرد آن‌ها را نیز بررسی می‌کند.

بررسی چشمی: این اقدام اولین قدم برای بررسی رنگ و بدنه ماشین است. بخش‌هایی که آسیب دیده باشند، از چشم افراد متخصص دور نمی‌مانند.

در کارشناسی خودرو، وضعیت بدنه، ستون‌های ماشین، و گزارشات صافکاری و رنگ بدنه ماشین مشخص می‌شود. کارشناسی ماشین اجباری نیست اما توصیه می‌شود در هنگام خرید ماشین کار کرده، حتما از یک کارشناس خودرو کمک بگیرید تا ارزش ماشین مشخص و اگر ایرادی دارد، برملا شود.

برای یافتن بهترین کارشناسی خودرو نیز خیلی کار سختی در پیش ندارید. زیرا با یک سرچ ساده در گوگل می‌توانید شماره کارشناس ماشین مورد نظر و نزدیک به محل زندگی خود را پیدا کنید یا از سامانه‌های آنلاین نوبت کارشناسی ماشین بگیرید.

با ثبت سفارش در کوتاه‌ترین زمان، از چند کارشناس خودرو استعلام قیمت بگیرید، پروفایل و سوابق آن‌ها را بررسی کنید و در نهایت با یک متخصص به توافق برسید.

ثبت درخواست کارشناسی خودرو از طریق وب‌سایت، اپلیکیشن و تماس تلفنی

برای کارشناسی خودرو در محل، ابتدا متخصص کارشناسی رنگ خودرو در محل باید وضعیت کلی خودرو را بررسی کند. این شامل بررسی آسیب‌های موجود در بدنه و رنگ خودرو، نواقص و تعمیرات قبلی می‌شود. در زمان کارشناسی رنگ خودرو در محل مهرات و تجربه کارشناس بسیار مهم است و در صورتیکه کارشناس سیار خودرو تجربه کافی نداشته باشد، نمیتواند خدمات کارشناسی خودرو در محل را به خوبی انجام دهد و د رنتیجه شما نمیتوانید به درستی مشکلات مربوط به رنگ خودرو را متوجه شوید.

برخورداری کارشناسان خودرو از پروانه کسب معتبر در زمینه کارشناسی خودرو و یا بهره‌مندی از مدرک فنی حرفه ای یا سایر مدارک فنی معتبر 

تمام بررسی‌های انجام شده و نتایج حاصل از آن باید در یک گزارش مکتوب معتبر جمع آوری شود. این گزارش باید گواهی کند که ضمانت و امکان پرداخت خسارت در صورت بروز اشتباه از سوی کارشناس را دارد؛ همچنین اسم و امضای کارشناس خودرو باید در گزارش ذکر شده باشد.

هزینه کارشناسی و قیمت کارشناسی فنی و بدنه، براساس عوامل متعددی از جمله نوع خودرو و سال ساخت آن، برند و آپشن‌های خودرو تعریف می‌شود و نمی‌توان به‌طور دقیق هزینه‌ای برای آن کارشناس ماشین مشخص کرد. اما اصلا نگران نباشید! در صورتی که خودروی خود را برای بررسی و تست به کارشناسان آچاره بسپارید، خدماتی بسیار با کیفیت در ازای هزینه‌ای بسیار منصفانه دریافت خواهید کرد.

کاهش هزینه‌های تصادف با شناخت نقاط آسیب پذیر خودرو و بیمه

نام این سامانه کارکیتا بوده و در حال ارائه خدمات کارشناسی خودرو در محل در کل کشور است.

تست عیب‌یابی: با دستگاه دیاگ، تست دیاگ خودرو در محل انجام شده و کارشناسان سلامت خودرو و عملکرد آن را چک می‌کنند.

قبل از شروع به کارشناسی رنگ خودرو در محل، خودرو باید آماده شود. این شامل شستشو، خشک کردن و تمیز کردن سطح خودرو می‌شود.

Report this page